Aion

Zrób pożytek ze swoich skrzydeł, tak aby wiodły cię w słuszne miejsca i umożliwiły ci pozyskać chwałę w tajemniczej krainie Arteia.
Arteia to mityczna kraina, w której toczy się potężna wojna pomiędzy ludami Asmodian i Elyos, w przeszłości ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Jakości rozgrywki możemy być pewni, gdyż jest ona następną produkcją firmy NC Soft – słynącego z takich gier jak Guild Wars czy Lineage. Rozpoczynając rozgrywkę będziesz musiał opowiedzieć się po jednej ze stron starcia, swojemu wyborowi będziesz wierny już na całą rozgrywkę. W dalszej kolejności podejmiesz decyzję, którą klasę bohatera chciałbyś reprezentować. Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się unikalną kombinacją umiejętności i cech. Rrzeczywistość Aion zachwyca nas swoją otwartością i możliwościami penetracji, interakcja ze środowiskiem naturalnym zachęca do sielankowego penetrowania wszystkich zakamarków mapy. Wielki świat gry czeka na wszystkich graczy, gotowych stanąć do walki z ogromną ilością potworów i bossów, broniących swoich krain.
W tym świecie nikomu nie będzie brakowało również starć z innymi grającymi, przedstawicielami konkurencyjnego ludu.
Wkrocz do świata Aion, zrzeszając się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym wrogiem staną się dużo łatwiejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.