Anno Online

Online jest darmową grą przeglądarkową, gdzie skupiono się przede wszystkim na ekonomii. Ważnym aspektem gry jest przemyślana strategia, dzięki której będziemy mogli pozyskiwać nowe wyspy pod rozbudowę naszego imperium. Układ graficzny osadzona jest na scenerii przypominających średniowiecze. jest kontynuacją popularnej serii Anno z komputerów stacjonarnych.

Nasze działania rozpoczynamy na początkowej wyspie, która jest kluczowym miejscem zmagań. Z jej pomocą będziemy tworzyć swoje kupieckie imperium. Nie możemy zaniedbywać naszych obywateli i musisz troszczyć się o ich potrzeby. Jako król będziesz miał możliwość spełnić życzenia mieszkańców wznosząc nowe budynki, zarządzając produkcją i zużyciem materiałów. Twoi poddani, aby mogli ewoluować będą stale żądali nowych usprawnień. Czeka cię sporo pracy, aby rozwinąć własną wyspę i zadbać o to, aby poddani byli szczęśliwi ze swojego żywota przez co będą ciężko wykonywać swoje obowiązki i dbać o wysoką produktywność.

Po pewnym czasie stwierdzisz, że aby zadowolić kolejne pragnienia obywateli niezbędnym etapem stanie się osiedlenie dalszych wysp. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował dobrze rozwiniętych badań. Imperium będzie potęgą, gdy odkryte wysepki mądrze połączysz szlakami handlowymi.

Nowością w serii Anno jest to, że władcy będą w stanie tworzyć własne gildie i działać wspólnie w celu osiągnięcia wielkich celów i realizacji misji nieosiągalnych dla samotnego gracza.
Anno Online to gratka dla osób, które pragną radośnie spędzić wolny czas i wiedzą jak dobrze zarządzać imperium!.

Czy i Ty potrafisz! Niesamowity świat przygód czeka właśnie na ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.