BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

Dzięki wyjątkowej płodności studia BigPoint, wszyscy fani bardzo sławnego serialu Battlestar Galactica zyskują niepowtarzalną szansę trwania przy ukochanych bohatera, w rewolucyjnej grze przeglądarkowej!

Rozpoczynając rozgrywkę całkowicie za darmo, przenosimy się do zaprojektowanego w grafice trójwymiarowej świata gry, gdzie wcielimy się w skórę dzielnego kapitana statku kosmicznego. Swojego bohatera wykreujemy zgodnie z własnym uznaniem, decydując także o tym jaką rasę będzie reprezentował, a do dyspozycji mamy rasę ludzi i cylonów. Początkowo otrzymamy słabej jakości statek, którego potencjał bojowy pozwoli nam na prowadzenie zwycięskich walk wyłącznie z marnie uzbrojonymi jednostkami.

Gra jest bardzo mocno zróżnicowana pod względem dostępnych w niej jednostek. Jak zapewne wielu się domyśla, podstawowym celem gry jest dążenie do rozwoju posiadanego statku, aby wejść z czasem w posiadanie prawdziwego postrachu przestrzeni galaktycznej. Grę możemy rozpocząć korzystając z asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem i wskaże nam najbardziej optymalne ścieżki rozwoju.

Wraz z docieraniem do lokacji coraz bardziej oddalonych od miejsca naszego zaistnienia w grze, staniemy przed możliwością nabycia unikalnych ulepszeń i broni, które podniosą naszą łączną siłę. Dla wszystkich tych, którzy nie lubią działać samotnie, twórcy przygotowali system sojuszy, w których dowolnie możemy zrzeszać się, by znaleźć dla siebie kompanów w wielu, wspólnych sprawach.

Kontakty i wsparcie to rzecz bezcenna w tak przesiąkniętej przemocą rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.