Campo Kickers

Weź na własne ramiona odpowiedzialność za przyszłość przekazanej ci drużyny, poprowadzisz ją przez szereg starć piłkarskich, a humorystyczna rzeczywistość Campo Kickers rozbawi cię do łez.
Swoje powodzenie Campo Kickers zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu pomysłowi na oryginalny klimat gry. Do naszych zadań będzie należało kierowanie podwórkowej drużyny footbolowej!
Na początku gry będziemy mogli zdecydować, który z trojga zaoferowanych prezesów zadba o sukcesy naszego składu. Każdy prezes to odmienne umiejętności i bonusy przekazane klubowi wraz z rozpoczęciem gry.
Wybór stosownego prezesa to decyzja, w których warunkach pragniemy zacząć grę. Mamy trzy warianty: sporo pieniędzy, ale marnych zawodników – mało pieniędzy i wybitnych zawodników lub tryb łączący równo dwa poprzednie warianty.
Po wyborze, który prezes poprowadzi nasz klub – staniemy przed obowiązkiem dokonania wyboru szkoleniowca, to właśnie on od tej chwili zadba o poziom wyszkolenia naszego składu. Gra daje nam do wyboru analogicznie trzech trenerów, wyspecjalizowanych w zróżnicowanych formach treningu.
Tak więc mamy możliwość wyboru utalentowanego stratega lub trenera zdolnego pchnąć serca piłkarzy – motywując ich do lepszego wysiłku, jak i świetnie wykształconego szkoleniowca studiującego jak nikt inny teorię treningu.
Po sfinalizowaniu wszystkich decyzji, nadejdzie wreszcie pora na docelową rozgrywkę. Zaczniemy ją przy asystencji samouczka, który to zapozna nas z interfejsem gry.
Cała rozgrywka została ulokowana w bardzo dobrej oprawie graficznej, spełniającej wszystkie wymagania stawiane teraźniejszym grom przeglądarkowym.
W roli zarządcy zespołu będziemy musieli wypełniać szereg zadań, a poziom zaawansowania gry budzi zachwyt. Twórcy przekazali nam całą masę opcji rozwoju naszego stadionu i szatni, jak również ogrom sposobów realizowania treningu i szkolenia naszego szkoleniowca!
Nie znam klubu footbolowego, który jest zdolny dobrze działać bez sponsora – tak więc twoim następnym celem będzie negocjowanie zasad sponsoringu z lokalnymi przedsiębiorcami.
Nie czekaj, ale wejdź do świata Campo Kickers by stanąć do boju o najwyższe miejsce w lidze!

Jedna odpowiedź do Campo Kickers

  1. bongo pisze:

    Nie jest to wprawdzie goal united, ale do lajtowego pogrywania w przerwach pracy idealny 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.