Clash of Swords

Dołącz do społeczności graczy jednej z najnowszych i najlepszych gier przeglądarkowych , w której przyjdzie ci zagłębić się w fantastycznej rzeczywistości.

Clash of Swords to gra w nurcie fantasy, z wieloma wątkami mitologicznymi które kreują podwaliny pod fabułę świata gry i zaprojektowanych klas oraz ras bohaterów. Będziemy mogli dokonać wyboru spośród sześciu ras bohaterów, w których obmyślono po trzy klasy silnie od siebie zróżnicowane: magowie, łucznicy i wojownicy. Poza niezależnym wyborem rasy i klasy herosa, gracz nabywa także możliwość wybrania płci swojego herosa. Na tym poziomie nie skończy się nasze spotkanie z kreatorem wizerunku – otrzymamy bowiem potężne narzędzie do edytowania wyglądu wizualnego naszej postaci.
Po odpowiednio rozbudowanym procesie tworzenia nowej postaci zostaniemy oddani w ramiona samouczka, który zaznajomi nas z tajnikami interfejsu gry. System potyczek w Clash of Swords został osadzony w systemie turowym, który należycie określa zdolności i bonusy płynące z ekwipunku obojga stających do walki stron. Na początku elementarnym celem naszej gry będzie realizowanie misji fabularnych, w których za każdym razem staniemy do walki z komputerowym przeciwnikiem. Wkrocz natychmiast do idealnie zaprojektowanego świata Clash of Swords i poczuj na własnej skórze niesamowity klimat, dobrze zrobionej gry fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.