DEAD OR NOT ALIVE

Dead or Not Alive

Nieważne, z czym kojarzy Ci się – cokolwiek by to nie było, jesteśmy pewni, że znajdziesz to w świecie Dead or Not Alive. Zupełnie nowa jakość gier przeglądarkowych, w całości stworzona z pasją i oddaniem przez graczy, dla graczy.

W tym darmowym przeglądarkowym MMO RPG z mocnym akcentem ekonomicznym masz pełną swobodę i wpływ na obraz świata gry. Podróżuj między czterema głównymi miastami, pojedynkuj się z innymi rewolwerowcami, by walczyć o miano najlepszego i najszybszego na Dzikim Zachodzie! Poluj na dzikie zwierzęta takie jak bizony, niedźwiedzie, bawoły, wilki, hieny (uważaj, spodziewaj się wszystkiego, nawet napadu Indian czy bandytów)! Dead or Not Alive oddaje w Twoje ręce dom aukcyjny i rynek, na których spotkać możesz ponad 200 000 różnych przedmiotów.

Podejmuj się zadań – zarówno tych pozytywnie jak i negatywnie wpływających na reputację. Odwiedzaj melinę lub burmistrza i sam kieruj swoją moralnością – zostań obrońcą sprawiedliwości lub najokrutniejszym zbirem. Bierz udział w zadaniach wieloosobowych, wraz ze swoimi znajomymi oraz innymi graczami z całego świata. Do ich wykonania potrzebne są odpowiednie umiejętności, a każdy może zostać ekspertem w wybranym przez siebie fachu. Trenować można także atrybuty postaci, tak by nie przegrać żadnej walki.

To wszystko, a także masa innych aktywności i interakcji czeka na Ciebie w tej grze! Zarejestruj swoje konto i pokaż, na co Cię stać! Niech inni spoglądają na Ciebie z podziwem!

Zagraj w DEAD OR NOT ALIVE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.