DRAKENSANG ONLINE

Drakensang Online

Rynek gier przeglądarkowych od stosunkowo niedawna gości na swoich salonach wspaniałą grę RPG, która swoim rozmachem powala na kolana największych pasjonatów tego gatunku i przymusza ich swoim istnieniem do wielogodzinnego trwania przy niej!

Mowa o niczym innym, jak o Drakensang Online, czyli rewolucyjnym dziecku studia BigPoint . Całkowicie za darmo zyskujemy dostęp do zaprojektowanego całkowicie w grafice trójwymiarowej świata gry, który nieustannie zaskakuje nas szeregiem modułów i wdrażanych przez twórców ulepszeń. Przystępując do rejestracji, stajemy przed możliwością wykreowania własnego bohatera, ściśle według naszych planów.

Zadecydujemy przede wszystkim o tym, jaką profesję będzie reprezentowała nasza postać. Następnie rozpoczniemy swoją przygodę z grą, do której zostaniemy wprowadzeni przez wysoce intuicyjny samouczek. Nie tylko zaznajomi on nas z interfejsem gry, ale także wskaże nam najbardziej optymalne ścieżki rozwoju kierowanego przez nas bohatera. Jak w każdej grze RPG, tak i tutaj naszym głównym zadaniem jest prowadzenie działań zmierzających do wyszkolenia naszej postaci w możliwie najwyższym stopniu, by stała się zdolna do pokonania najbardziej silnych przeciwników.

Każda z dostępnych w grze ras została mocno zróżnicowana, tak więc zmieniając ją zyskamy dostęp do zupełnie nowych zadań w linii fabularnej, jak również zyskamy szanse na wyuczenie się całkowicie unikalnych technik bojowych. Ponadto twórcy do naszej dyspozycji oddali bardzo obszerny arsenał wszelkiego typu uposażenia i uzbrojenia, z którym staniemy się niezwyciężeni na drodze realizacji postawionych przed nami celów.

Kluczem do sukcesu w grze będzie przede wszystkim umiejętne gospodarowanie posiadanymi punktami doświadczenia. Dlatego warto skorzystać z informacji, które zawierają poradniki i wytyczne kierowane na forum przez bardziej doświadczonych graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.