FARMERAMA

FarmeRama

Wątpiłeś kiedyś w to, że życie na farmie może być interesujące i nieść za sobą wiele szczęścia? Wbrew wielu pozorom, wcielając się za sprawą Farmerama w skórę farmera możesz przeżyć niezapomniane przygody, które dostarczą ci wiele radości i satysfakcji z realizacji kolejnych celów!

Nie zastanawiając się dłużej, przystąp do całkowicie darmowej rejestracji i wkrocz do bajkowe świata, gdzie na twoich ramionach spocznie odpowiedzialność za rozwój otrzymanego w prezencie kawałka terenu. Przez początkowe etapy gry zostaniemy przeprowadzeni przy asystencji samouczka, dzięki któremu zyskamy wiele cennych wskazówek i zaznajomimy się z formą rozgrywki. Już teraz czeka na ciebie niezliczona ilość gatunków roślin uprawnych i dekoracyjnych, dzięki którym podniesiesz standard swojej farmy.

Nigdy nie będziesz mógł narzekać na brak zajęcia, gdyż hodowla roślin to przede wszystkim ogromna ilość prac na etapie ich wzrostu. Tak więc będziemy zobowiązani do usuwania chwastów, które skutecznie mogą utrudnić życie naszym podopiecznym, jak również zadbamy o wytępienie różnego typu szkodników. Dzięki wspaniale opracowanemu systemowi poziomów, zostaniemy powoli wdrożeni w świat gry, zyskując z każdym stopniem dostęp do coraz bardziej wymagających roślin, ale analogicznie także bardziej dochodowych.

Produkty, które pozyskamy z uprawy możemy bardzo szybko spieniężyć, gdy naszą farmę odwiedzi rzesza spragnionych najświeższych produktów klienteria. Składając swoje zamówienia, będą stosowną ilość czasu wyczekiwali ich realizacji. Wyłącznie od ciebie zależy to, komu sprzedaż swoje owoce uprawy i jak będziesz dysponował posiadanym potencjałem hodowlanym.

Sumienna i odpowiedzialna realizacja zadań będzie kluczem do szybkiego sukcesu w grze. Nie musimy także pozostawać w swoich staraniach osamotnieni, gdyż dzięki systemowi rolniczych kółek i zrzeszeń, możemy wstąpić w szeregi organizacji. Tam znajdziemy wielu przyjaciół, gotowych wesprzeć nas w działaniach.

Jedna odpowiedź do FARMERAMA

  1. Memory Gra pisze:

    Świetna gra dla dziewczyn. Facetom, raczej nie przypadnie do gustu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.