Garbage Garage

Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś okazji sprawdzić się jako administrator złomowiska, to stajesz teraz przed wyjątkową okazją, by tego spróbować!
Wchodząc do świata gry dostaniesz pod władanie słabo prosperujące złomowisko, by już w niedalekim czasie przeobrazić w dobrze działającym królestwem złomu. Twoim elementarnym zadaniem będzie przejmowanie pojazdów przeznaczonych do zezłomowania i rozkładanie ich na części pierwsze. Każda część otrzymana z rozbiórki pojazdu stanowi dla naszego złomowiska zarobek,mamy możliwość opchnąć ją na giełdzie. Giełda to stosunkowo prosty, ale skuteczny mechanizm losowania rzeczywistych wartości podzespołów na rynku wtórnym. Przy odrobinie szczęścia i zwinności – będziesz mógł opchnąć produkt za całkiem wysokie ceny.
Pozyskane pieniądze zainwestujemy w szrota, tak aby umożliwić sobie obsługę coraz to bardziej zaawansowanych technicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Sprzedaż podzespołów to nie wyłączna opcja ich spożytkowania, gdyż Garbage Garage proponuje nam także opcję składania nowych – unikalnych pojazdów z odzyskanych części. Grając będziesz niejednokrotnie doświadczany chociażby przez ryzyko utraty płynności finansowej, z czego wyjdziesz wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Jedynie od twoich postanowień i zagrań zależy pomyślność twojej kariery, zagwarantuj dynamiczny wzrost swojemu złomowisku, byś mógł stać się prawdziwym potentatem tej branży. Daj się ponieść przesympatycznym braciom Ludolf , najbardziej rozpoznawalnym złomiarzom w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.