Garden of Eden

Jeśli kochasz florę i szczególnie bliskie jest ci piękno kwiatów, to koniecznie wkrocz do rzeczywistości Garden of Eden, gdzie będziesz miał możliwość wyhodowania najcudowniejszych kwiatów na Ziemi!
Na starcie rozgrywki trafisz w ramiona doświadczonego ogrodnika Karola, który stanowi rolę samouczka i przeprowadzi cię przez wszystkie zakamarki interfejsu gry – oferując ci dalszą, samodzielną rozgrywkę.
Karol zostanie z nami mimo wszystko przez dalszą część gry i będzie oferował nam różne cele – za które otrzymamy odpowiednie wynagrodzenie.
Poza koniecznością hodowli kwiatów, naszym zadaniem będzie także rozwijanie ogrodu w celu zagwarantowania sobie rozleglejszego terenu do prowadzenia hodowli.
W grze Garden of Eden będziemy zniewoleni punktami energii, które znikają w wyniku realizowania określonych czynności – począwszy na pielęgnacji roślin, a finiszując na rozbudowie ogrodu.
Tak więc jednym z kluczy do sukcesu jest umiejętne administrowanie punktami energii, które regenerują się po upływie całego dnia.
Gdyby jednak okazało się, że zabrakło ci punktów mocy do spełnienia elementarnych celów, to staniesz przed możliwością skorzystania z opcji premium – napoju energetycznego, który doda ci sił.
W Garden of Eden nie zabrakło ponadto trybu współpracy, który polega na zapraszaniu własnych przyjaciół do wspólnej gry i wspólnej trosce o własne ogrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.