GOALUNITED

Goalunited

Zostań sławnym menadżerem, decyduj o losach powierzonej twojej opiece drużyny, wykaż się kreatywnością podczas ustalania taktyki i skorzystaj z własnego doświadczenia, w czasie dokonywania kosztownych transferów!

Wkrocz więc poprzez darmową rejestrację do całkowicie odnowionego świata Golaunited, gdzie czeka na ciebie niezliczona ilość nowych modułów i rozszerzeń! Kreując od podstaw własną drużynę, staniesz się odpowiedzialny za jej rozwój i przyszłość, na co składa się szereg prac związanych z administracją klubem. Tak więc twoje obowiązki znacznie wykroczą poza zakres dokonywania transferów i organizacji wymagających treningów.

Jako menadżerowie klubu staniemy się odpowiedzialny za przygotowanie i stan infrastruktury stadionowej oraz zadbamy o zapewnienie płynności finansowej drużyny. Grę rozpoczniemy przy asystencji samouczka, który wymusi na nas zapoznanie się z najważniejszymi elementami, to znaczy modyfikacją składu i taktyki drużyny, oraz planowaniem terminarza treningów. Ponadto pozyskamy umiejętność zarządzania stadionem i bezpośrednio przylegającymi do niego obiektami.

Twórcy przygotowali także szereg opcji premium, dzięki którym możemy zyskać szybki dostęp do wielu interesujących udogodnień. Odpowiednie inwestycje w podnoszeniu standardu boiska, oraz przylegających do niego trybun w perspektywie czasu staną się dla nas źródłem ogromnych pieniędzy. Pamiętaj, aby zawsze kontrolować terminarz rozgrywek, wypełniając go meczami sparingowymi, które są niczym chrzest bojowy dla nowo obranej na mecze ligowe taktyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.