GOODGAME EMPIRE

GOODGAME EMPIRE

GoodGame Empire – ekonomiczna gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w władcę i budujemy swoje imperium. Zakładając konto podejmujesz wyzwanie, aby zostać najpotężniejszym królem. Oprócz rozbudowy zamku czeka na Ciebie ogromna ilość misji i przygód.

Rozpoczynając rozgrywkę zostajesz wyznaczony władcą słabego miasta. Twoim celem jest jego rozbudowa, oraz zapewnienie ochrony poddanych przed najazdami wroga. Aby i szybko rozwijać swój zamek musisz dopilnować o odpowiednie wydobycie surowców mineralnych. Z ich pomocą wybudujesz mieszkania dla swoich mieszkańców czy też budowle wojskowe, w których zrekrutujesz żołnierzy.

Głównym celem rozgrywki jest rozbudowa miejsc strategicznych Twojego miasta. Dzięki temu Twoje państwo nie zostanie podbite przez byle jakiego bandytę. Po pewnym czasie w Twoim pierwszym zamku będzie brakowało pól do rozbudowy, a to znaczy, że będziesz musiał odnaleźć nowe, równie sprzyjające miejsce do kolonizacji. Do podbicia danego terenu z pewnością potrzebna Ci będzie wielka armia, która pokona na swym szlaku wszystkie niebezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.