Heroes of Might and Magic Online

Might and Magic to całkowicie darmowa gra via www, wyprodukowana przez studio Ubisoft, kultywująca nieśmiertelną serię komputerowej gry Heroes of Might and Magic.

Rozpoczynając rozgrywkę trafimy po raz kolejny do krainy Ashan, w której potyczkują się przedstawiciele zróżnicowanych frakcji.
Twórcy przywiązali szczególną uwagę do fabuły gry, w związku z czym będziemy mieli do zaliczenia ogromne ilości misji.
W rozgrywce dokonano wyraźnego zróżnicowania pomiędzy aspektem strategicznym, a taktycznym – za sprawą czego metoda rozgrywki nie odbiega od tej, którą znamy z serii Heroes.
Tak więc każde działania strategiczne, takie jak odkrywanie mapy, czy zakup wojsk odbywają się w czasie rzeczywistym, a starcia odbywają się w instancjonowanych miejscach pokrytych heksagonalną siatką.
Jednym z głównych minusów całej produkcji jest to, że producenci ogrom uwagi poświęcili mikropłatnością, mając na celu na wyzyskanie graczy – w szczególności tych najmłodszych.
Od tego momentu już wszyscy chętni mogą dołączyć do niesamowitego świata Might and Magic Heroes Online i cieszyć się jej polską wersją językową. Osiągnięcia graczy, którzy brali już udział w etapie zamkniętych testów beta, zostaną natomiast w całości przeniesione do open bety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.