IMPERIA ONLINE

Imperia Online

zabiera nas do świata pogrążonego w głębokim średniowieczu, rzeczywistości pełnej ostrych mieczy, celnych łuków, niezniszczalnych zbroi i nieulęknionej kawalerii! To czas krwawych intryg politycznych, epickich bitew, twierdz uginających się pod naporem potężnych machin oblężniczych i przede wszystkim czas wielu niezapomnianych chwil!

Rozgrywkę w grze Imperia Online rozpoczniemy w czasie rzeczywistym całkowicie za darmo, przystępując jedynie do bezproblemowej rejestracji, po której niezwłocznie zostaniemy rzuceni w wir pracy związanej z rozwojem naszej osady. Przez pierwsze działania możemy przejść przy asystencji samouczka, który obdarzy nas swoim wsparciem i pokieruje nas po ścieżkach rozwoju. Ponadto umożliwi nam zapoznanie się z interfejsem , co ułatwi nam wejście w dalszą, samodzielną rozgrywkę.

Musimy z najwyższą rozwagą wydawać najmniejsze jednostki surowców, aby jak najbardziej dynamicznie rozwijać własne włości. W grze możemy opowiedzieć się po stronie jednej z dwóch nacji, a są to Imperianie i Nomandzi. Każda z nich została mocno zróżnicowana, dysponuje odrębnymi jednostkami bojowymi i możliwością wnoszenia odmiennych budynków. Warto, aby nasze pierwsze działania były nacechowane dążeniem do wykreowania węzła gospodarczego, który w perspektywie czasu dostarczy naszym budowniczym i konstruktorom wszystkie niezbędne w ich pracy surowce.

Osiągnięcie stabilizacji gospodarczej może być dla nas sygnałem do przeprowadzenia wzmożonych inwestycji w rozwój sektora wojskowego. Potężna i elitarnie wyszkolona armia pozwoli nam ugruntować własną pozycję w regionie, oraz zapewni bezpieczeństwo granic kierowanego przez nas królestwa. Na pewnym etapie musimy także poszukać wsparcia dla naszych ambicji i celów w jednym z wielu funkcjonujących w grze sojuszy.

Członkostwo w dostatecznie silnym sojuszu pozwoli nam pozyskać nowe kontakty i ewentualne wsparcie w trudnych chwilach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.