Islanderz

Masz marzenie stać się liderem jednej z trzech nacji w świecie ulokowanym na wyspach Kochasz rywalizację i starcia o dominację? Jeżeli tak, firma Games Factory wykreowała dla Ciebie.

Islanderz to totalnie darmowa przeglądarkowa gra strategiczna osadzona w bliskiej przyszłości po katastrofie środowiskowej. Grający zastają chaos powstały po zalaniu wielu ziem w wyniku globalnego ocieplenia. Ich głównym zadaniem jest objęcie dowodzenia na wyspie i rozważne zarządzanie nią. Każdy gracz staje w roli przywódcy jednej z trzech grywalnych nacji: Concordian, Praderian, Arcsian. Nacje te zróżnicowane są odmiennymi właściwościami. To od każdego gracza zależy czy rodzaj jego rozgrywki będzie bardziej nastawiony na podbój i ekspansję czy skupi się na obronie – matki. W rzeczywistości Islanderz działają również piraci – przeciwnicy sterowani przez AI, którzy ulepszają własne terytoria i zbroją się na wypadek agresji przeciwnika. Ilość okrętów wojennych jest ogromna, tak samo jak i ilość budynków, które można wznieść. Ogromna liczba opcji, jakie przekazują graczom deweloperzy Islanderz sprawia, że rozgrywka staje się bardzo wciągająca.
Rabuj, atakuj lub walcz przy wsparciu potężnego sojuszu na wrogie wyspy. Kreuj nowe lokacje oraz przejmuj kontrolę nad wrogimi. Zakładaj potężne sojusze, podpisuj pakty z innymi i eksploruj pełen niespodzianek Świat Islanderz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.