Legends of Honor

Legends of Honor

W zdewastowanym bitwami kraju, podzielonym pomiędzy trzy rywalizujące odłamy, przeżycie i dobrobyt są przywilejem mocnych. W Legends of Honor zapory wznoszą się, a zamki są niszczone w jednej chwili, więc zbieraj wojska i szykuj żołnierzy do wojny!

Gra w przeglądarce internetowej Legends of Honor to MMO, która łączy dynamiczną fabułę ze strategicznym wznoszeniem imperium, w której błyskawiczne postanowienia mogą zdecydować o niepowtarzalnym triumfie lub druzgocącej porażce. Nie wszystkie jednak bitwy wygrywa się na polu bitwy, a strategia konstrukcji zamożnego zamku jest jednakowo ważna co strategia wygrywania bajecznych batalii PvP. Jako zarządca twierdzy musisz wznosić okazałe budowle, werbować wojowników i starać się, by fortyfikacje wytrzymały napór krwiożerczych przeciwników. Czy dysponujesz tym, czego potrzeba, by stać się legendą honoru?

Legends of Honor sumuje w sobie walkę taktyczną, strategiczny rozwój i zarządzanie jednostkami, dlatego też gracze muszą planować rozważnie każdy swój kolejny ruch i napadać na wrogów bez wahania, bo w przeciwnym wypadku ich zamek przekształci się w gruzowisko.

W grze dostępna jest ogromna mapa średniowiecznego świata, która umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się i szczegółowe planowanie konfrontacji. Żołnierze zdobywają bonusy do ataku i kary do defensywy w zależności od ukształtowania terenu. Bohaterowie potrafią konstruować w lasach pułapki na wrogie wojska oraz dostawać się na wzgórza, by oglądać najbliższą okolicę i wypatrywać nadejścia przeciwników.

W tej grze przez przeglądarkę nie musisz wojować w pojedynkę. Złóż przyrzeczenie wierności jednej z 3 arystokratycznych frakcji i dołącz do sojuszy z ludźmi z całego globu, by połączonymi armiami dominować w morderczych potyczkach PvP, które zdecydują o losie tych średniowiecznych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.