LORD OF ULTIMA

Lord of Ultima

Jeśli jesteś fanem gier strategicznych rozgrywanych w czasach średniowiecza, to gra LORD OF ULTIMA jest stworzona dla ciebie i spełni twoje najśmielsze oczekiwania. Za powstanie tej gry na przeglądarkę odpowiedzialna jest firma EA Phenomic.

Przenosisz się w epokę średniowiecza i twoim zadaniem jest zbudowanie najpotężniejszego imperium na świecie. Droga nie będzie łatwa, swoją przygodę zaczynasz od budowy małej wioski. Na początku musisz zadbać o to by twoi ludzie mieli gdzie mieszkać i co jeść, aby mogli wznosić fundamenty twojego imperium. Do budowy potrzebne są ci drzewo i tartaki do ich przeróbki, kamienie i kamieniołomy, a także manufaktury do zwiększenia wydajności. Ważnym surowcem będzie dla ciebie żelazo oraz złoto, będziesz musiał dbać o stan tych surowców, ponieważ stanowić one będą o twojej sile. Jak to w epoce średniowiecza, czasy są niepewne i wróg czai się wszędzie. Musisz zadbać o obronę swojego państwa. Zorganizuj system obronny oraz stwórz silną , dzięki której będziesz mógł zdobywać kolejne tereny do ekspansji.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Ta gra pozwoli ci rozwinąć twoje umiejętności strategii, będziesz musiał zawierać sojusze, aby w czasie tworzenia swojej potęgi być bezpiecznym od najazdu wrogów. Twoje zdolności w handlu będą budowały siłę gospodarczą i militarną imperium. Stań się Lordem Ultimy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.