Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Moje Małe daje niesłychaną okazję do zmieszczenia całego hiper-marketu w twojej kieszeni! Możesz go polepszać i dostosowywać wedle zapotrzebowania klientów, handlować ze znajomymi i podejmować wyzwania dnia codziennego!

Twoim podstawowym zadaniem jest zadbanie o to, by klienci byli obsłużeni! Poznawaj ich po imieniu, słuchaj ich, poznaj ich zainteresowania i na tej bazie rozporządzaj dostawami. Znajdź własną drogę na skuteczny interes.

Funkcja gry on-line umożliwia wymianę handlową z innymi osobami i rywalizację z przyjaciółmi i rodziną. Dowiedzieć, które z Was potrafi pokierować najbardziej efektywnym obiektem handlowym.

W grę Moje Małe Tesco masz możliwość gry gdzie chcesz i kiedy masz chęć, na przykład na telefonie. Moje Małe Tesco to nieprzerwana zabawa dla graczy.

Bądź na bieżąco z tym, co się dzieje w sklepach Tesco! Poznawaj okazje w czasie zakupów. Odszukasz je dodatkowo w twoim wirtualnym sklepie! W asortymencie odszukasz także produkty osiągalne tylko sezonowo. Nie przegap okazji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.