MONDOZOOPARK

MondoZooPark

Wciel się w skórę dyrektora ogrodu zoologicznego, planuj jego rozwój i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających!

Sukces tej pozycji tkwi w prostocie, a jej silnik bazuje bardzo mocno na pozycji MondoZoo, od której różni się wyłącznie grafiką, realizacją tematyki oraz obszernością. Głównie różnica polega na pozostawieniu tematyki gatunków zagrożonych, a opiera się na budowie zoo goszczącego w swoich strukturach wszystkie świata. Doszukamy się wielu nawiązań do innych produkcji studia Mondo, takich jak MondoVeto i MondoZoo.

Mamy więc do własnej dyspozycji kompilację tych wszystkich cech, które spotkały się z największą aprobatą społeczności graczy. Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja po której niezwłocznie trafimy w rejon docelowych działań. System gry bazuje na doświadczeniu i osiąganych za jego sprawą poziomach.

Tak więc za każdy sensowny ruch zostaniemy wynagrodzeni punktami, które otwierają przed nami dostęp do coraz bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie budynków i bardziej wymagających zwierząt. Przez pierwsze działania przeprowadzi nas samouczek, który zaznajomi nas z interfejsem gry i wprowadzi nas w możliwości rozgrywki.

Podstawowym celem gry jest dążenie do rozwoju ogrody, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane zwierząt z całego świata. Cała forma organizacji zależy wyłącznie od naszego uznania, możemy kształtować nasz w kierunku obranym tylko przez nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.