OGC OPEN

OGC Open

Wszyscy fani golfa i gracze gier przeglądarkowych spragnieni wyjątkowych doznań już mogą zacierać ręce, gdyż wreszcie doczekali się wydania polskiej wersji OGC Open. Najlepszego symulatora rozgrywek golfowych spośród wszystkich dostępnych na rynku gier.

Nie zwlekając więc ani chwili, wkrocz zupełnie za darmo do trójwymiarowej rzeczywistości, gdzie spędzisz niezliczone ilości godzin uczestnicząc w emocjonujących pojedynkach i turniejach. Rozpoczynając rozgrywkę, trafimy pod protekcję samouczka, który od samego początku będzie prowadził nas na wszystkich etapach gry. Zaznajomi nas z interfejsem i wprowadzi w jego możliwości.

Szczegółowo przygotowane materiały wideo pozwolą nam poznać podstawy gry w golfa i optymalnie wykorzystywać silnik gry do naszych celów. Nasza przygoda w tej rzeczywistości zacznie się od wykreowania wizerunku własnego zawodnika, które poprowadzimy po szczeblach kariery sportowej. Sami zdecydujemy o tym, w jakim stroju będzie występował nasz i jakie umiejętności oraz styl będą go cechowały.

Pieniądze, które otrzymamy na start będziemy mogli zainwestować w zakup elementarnego wyposażenia, z którym weźmiemy udział w pierwszych rozgrywkach. Zarobione pieniądze przeznaczymy na rozwój posiadanego sprzętu, jak również na trening specjalnych, często bardzo unikalnych zdolności. Wszystko to w znaczący sposób wpływa na nasz potencjał i czyni nas liczącymi się zawodnikami.

Z czasem arsenał dostępnego dla nas osprzętu będzie się poszerzał. Gra została zaprojektowana na bazie punktów doświadczenia i otrzymywanych za nie poziomów wraz z punktami trenerskimi. Poziom doświadczenia określa nasze przygotowanie i otwiera przed nami dostęp do coraz bardziej ekskluzywnego sprzętu oraz bardziej renomowanych pól golfowych, z czym wiąże się uczestnictwo w turniejach. Odpowiednie administrowanie posiadanymi punktami trenerskimi pozwoli nam wykreować zawodnika ściśle według wcześniej obranego planu.

Zagraj w OGC OPEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.