PIRATE STORM

Pirate Storm

Nie pozwól na to, aby ktokolwiek nazwał cię szczurem lądowym! Wciel się w skórę mężnego kapitana początkowo bardzo skromnej jednostki, by z biegiem czasu wejść w posiadanie prawdziwego postrachu mórz!

Pirate Storm to gra przeglądarkowa, która przeniesie nas do przesiąkniętego przemocą świata. Pewnie myślisz, że na twojej drodze staną hordy żądnych bogactwa piratów, gorzej! Twoimi przeciwnikami będą bezlitosne, nie kierujące się żadnymi wartościami morskie stworzenia. Przystępując do zupełnie darmowej rejestracji zyskujemy szansę na zaistnienie w tym świecie, niezwłocznie zostaniemy przeniesieni nad teren powierzonej nam osady.

Stanie się ona dla nas miejscem planowania kolejnych posunięć oraz schronieniem, gdzie uleczymy własne rany i naprawimy nasz okręt. Dlatego kierując się wskazówkami samouczka, podejmiemy szereg działań nacechowanego dążeniem do wykreowania podwalin gospodarki naszej osady. Zapewnienie naszym konstruktorom stałego i płynnego dostępu do surowców pozwoli nam na dynamiczny rozwój i uczyni nas liczącymi się graczami w regionie.

Rozpoczynając grę otrzymamy swój pierwszy statek, który za sprawą odpowiednich posunięć musimy przekształcić w dobrze przygotowaną do walki jednostkę pływającą. Analogicznie, wraz z postępem w grze zyskujemy szansę na zakup i montaż coraz bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie rozwiązań. W grze spotkamy bardzo szeroki arsenał różnych ulepszeń i udogodnień, związanych z dozbrajaniem jednostki pływającej i rozwoju umiejętności załogi.

Tak więc sukces tkwi w umiejętnym koordynowaniu prac nad osadą i statkiem, aby wszystko stanowiło harmonijną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.