PLEMIONA

Plemiona

Jeśli szukasz dla siebie stałego miejsca w Internecie, to z pewnością możesz zaangażować się w grę w Plemiona. To produkcja rodem u naszych zachodnich sąsiadów, która nieprzerwanie od 2006 roku ulega rozwojowi i uświetnia swoją obecnością rynek gier przeglądarkowych.

Zupełnie za darmo zyskujemy szansę na to, aby przenieść się do głębokiego średniowiecza, okresu pełnego wojen, przemocy i rywalizacji. Plemiona łączą na swoich serwerach setki tysięcy graczy z większości krajów europejskich, a sama gra została wydawana w kilkunastu oficjalnych wersjach językowych. W epoce nazywanej przez wielu epoką tarczy i miecza, otrzymamy pod własne rozkazy początkowo marnie zagospodarowaną osadę.

Początkowy jej potencjał możemy bardzo szybko, dobrze spożytkować. Korzystając ze wskazówek wysoce intuicyjnego samouczka poczynimy starania, by przekształcić naszą osadę w bardzo prężnie działające imperium ówczesnego świata. Przeniesiemy się do malownicze świata, osadzonego w bardzo przyjemnej dla oka grafice. Wszystko to ogarnia wysoce intuicyjny interfejs, z którym bez większych problemów zaznajomimy się dzięki pomocy samouczka.

Jak wspomniałem wyżej, nasze pierwsze kroki w grze muszą być nacechowane dążeniem do wykreowania węzła gospodarczego. Jeśli odpowiednio zadbamy o jego wzrost, to bardzo szybko zapewnimy naszym budowniczym dostęp do niezbędnych w ich pracy i rozwoju osady surowców.

W tej przesiąkniętej przemocą rzeczywistości nie moglibyśmy utrzymać się bez profesjonalnej armii, która ugruntuje naszą pozycję w regionie, ale również da nam szansę na poszerzenie wpływów. Władaj mężnie i niepodzielnie, aby nikt nie mógł zarzucić ci uchybień w twoim panowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.