PokeWars

PokeWars

PokeWars to kultowa gra przeglądarkowa, w której możesz wcielić się w trenera Pokemonów walcząc, łapiąc oraz trenując te wspaniałe stworki. Wielki świat i setki rzeczy do zdobycia sprawią, że nigdy się nie znudzisz. Jeśli jednak samo eksplorowanie to dla Ciebie za mało – podejmij wyzwanie i weź udział w walkach rankingowych oraz turniejach, mierząc się z najlepszymi graczami.

Bycie twórcą i administratorem stowarzyszenia to ciężkie i odpowiedzialne zadanie. Natomiast efekty jakie można dzięki temu osiągnąć są niebywałe. Zawieraj nowe znajomości, zrzeszaj grupę graczy, twórz nowe budynki. Spraw, aby Twoje stowarzyszenie było najlepszą osadą w całej grze. Dzięki dodatkowemu chatowi oraz ogłoszeniom stowarzyszenia będziesz mógł w pełni kontrolować osadę, a także zacieśniać zawarte znajomości.

Wiedząc jak ważne jest nieustanne rozwijanie gry oraz dbanie o zadowolenie graczy przygotowywane są systematyczne eventy oraz . Można dzięki nim zdobyć unikalne , a co ważniejsze Eventy pozwolą Ci znaleźć w grze wiele nowych wyzwań, trudności i niemały dreszczyk rywalizacji. Konkursy natomiast pozwolą na realizację Twoich artystycznych, twórczych umiejętności.

Sparingi, drużynowe, stowarzyszeń z pewnością są fascynującym przeżyciem. Aczkolwiek znajdą się i tacy trenerzy, którzy wolą przyjacielskie podejście do sprawy. Dostępne są w związku z tym kameralne, w których możesz potrenować razem ze swoimi przyjaciółmi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.