Rage War

Jesteś zainteresowany się podróżą w przeszłość? Dążysz do wojny? Poszukujesz nowych celów w rozgrywce? Wiesz, że tak jest! Poznaj nową strategię, która spełni Twoje pragnienia – Rage War!

Rage War to niesamowita strategia nie tylko biorąc pod uwagę rewelacyjną grafikę czy walki w czasie realnym!
W trakcie pełnej wydarzeń podróży masz szansę odkrywać starożytne królestwa, odnaleźć przeszłe cywilizacje i przepisać karty czasu od nowa.

Twoja misja jest prosta: cofnij się w czasie, zbuduj potężna armię, powołaj do życia wielkie cesarstwo i zlokalizuj każdą z utraconych części Wehikułu do podróży w czasie.
Wrogowie bez skrupułów oraz najdziksze hordy będą nieustannie sprawdzać Twoje możliwości w każdej erze, ale to nie wszystkie twoje zmartwienia.
Zmotywowani rozgrywający z całego świata mają dokładnie ten sam motyw działania co Ty – zwycięstwo nad przeciwnikiem w każdej chwili gry. Nie przejmuj się – w każdym momencie masz do dyspozycji pomoc przyjaciół! Zachęć ich do wspólnej rozgrywki i wykreujcie potężne królestwo, gdzie będziecie konkurować z przeciwnikiem obok siebie.
Doskonal swój styl i zdobywaj nagrody kończąc z sukcesem powierzone ci misje oraz zadania.

Zorganizuj silną gospodarkę i zyskuj bardzo ważne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Odkrywaj wyjątkowe nauki z rozbudowanego drzewka dostępnych technologii. Zyskasz możliwość konstruowania lepszych budynków, jednostek i inne ulepszenia. Zamień ekspansją własny zamek z maleńkiej wioski w potężne imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.