SEAFIGHT

SeaFight

To właśnie studio BigPoint uświetniło rynek gier przeglądarkowych swoją kolejną produkcją, która zaskakuje nas rozmachem i niezwykle pochłaniającą tematyką!

Dzięki SeaFight zyskujemy szansę na zupełnie darmowe wcielenie się w skórę wilka morskiego, którzy przemierza najbardziej niebezpieczne odmęty morskie w poszukiwaniu bogactwa i własnej sławy. Dokonując rejestracji trafimy w objęcia samouczka, dzięki któremu interfejs gry stanie przed nami otworem, oraz zyskamy bezcenne wskazówki na dalszą, samodzielną rozgrywkę.

Chwycimy za stery otrzymanego na początku statku, który z czasem ulegnie sporym modyfikacjom lub zwyczajnie zostanie wymieniony na bardziej zaawansowany konstrukcyjnie model. Wkraczając do trójwymiarowego świata gry staniemy przed koniecznością wykreowania wizerunku kierowanego przez nas bohatera, wyłącznie od nas zależy jego wygląd zewnętrzny i podstawowe cechy.

W SeaFight, ku zaskoczeniu wielu graczy naszymi przeciwnikami w główniej mierze są zamieszkujące głębiny morskie stwory. To bezlitośni przeciwnicy, którzy kierują się wyłącznie własnym instynktem w celu zaspokojenia własnych pragnień. Naszym zadaniem będzie tak administrować załogą i okrętem, by zapewnić im nieustanny rozwój i uczynić niepokonanymi w każdym starciu.

Pamiętaj więc, by dać swoim ludziom szansę na zagojenie ran, a okrętowi na chwile spędzone w porcie, gdzie przejdzie potrzebny przegląd i remont. Wszystko to pozwoli nam mieć pewność, że nasza załoga jest w każdej chwili odpowiednio przygotowana do walki. Niejednokrotnie na naszej drodze staną inni kapitanowie statków, którzy będą zazdrościli nam sukcesów i zapragną dokonać grabieży posiadanych przez nas skarbów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.