Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time jest grą z gatunku , która została ulokowana w świecie Anime oraz . Tytuł wykonało samodzielne polskie studio. Gra jest bezpłatna i dostępna na przeglądarki internetowe. Gra jest także przystosowana do tego, aby używać jej w odsłonie na telefon.

Gra Shadow Time łączy w sobie wiele epizodów z przygód znanych Mang & Anime. Akcja gry umiejscowiona jest w świecie Shadow Time, którego idealna harmonia zostaje zaburzona przez Jeźdźców Apokalipsy chcących zdobyć panowanie. Zło w postaci potworów, najrozmaitszej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po świecie. I tu właśnie zjawia się nasz główny , który ma za zadanie zapobiec całej tej tragedii.

Na starcie przychodzi nam wybrać jedną z pięciu ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras ma specjalne atrybuty ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy fach specyficzny dla każdej z postaci.

W celu pozyskania doświadczenia rozgrywka nie tylko polega na walce z przeciwnikami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju misjami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi questami. Prócz questów związanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg wątków pobocznych, które oferują nam przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale także jako quest dzienny.

Rozgrywka toczy się w otwartym świecie, tak więc możemy udać się tam, gdzie chcemy. W trakcie nabywania doświadczenia, nasz bohater może nauczyć się nowej techniki lub zdobyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę rozwoju naszego bohatera. System walki przebiega w trybie turowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.