SKYRAMA

SkyRama

SkyRama to bardzo ciekawa i wciągająca gra strategiczno-ekonomiczna, w której wcielimy się w rolę administratora początkowo prowincjonalnego portu lotnicze.

Dokonując jedynie bezpłatnej rejestracji, staniemy przed koniecznością poprowadzenia otrzymanego lotniska na ścieżce jego rozwoju, by w możliwie najkrótszym czasie uczynić je międzynarodowym terminalem. Rozpoczynając rozgrywkę, otrzymamy pod własne rozkazy kawałek gruntu, które od tej pory będziemy rozsądnie zabudowywali.

Kierując się wskazówkami samouczka, musimy dołożyć wszelkich starań, by nasze stało się atrakcyjne dla pasażerów i dogodnym miejscem pracy naszych pracowników. Na naszych ramionach spocznie wiele obowiązków, począwszy od dbałości o wystrój lotniska, a skończywszy na negocjowaniu długoterminowych kontraktów z graczami, z całego świata. SkyRama umożliwia nam kooperację na bardzo szeroką skalę, co pozwala nam poznać wiele ciekawych osobowości i poszerzyć własne, prywatne horyzonty.

Angażując w rozgrywkę własnych znajomych, staniemy przed możliwością ścisłej współpracy z nimi, co przyniesie nam wymierną korzyść. Współpracując, będziemy wymieniali się zleceniami, napędzając ruch na własnych lotniskach i podnosząc przychody na nasze konto.

Dzięki pełnemu poświęcaniu się realizacji zaciągniętych wobec innych lotnisk zobowiązań, zyskamy bardzo potrzebne fundusze, za sprawą których rozbudujemy lotnisko i podniesiemy jego atrakcyjność. Jeśli potrafisz działać sprawnie, nawiązywać nowe znajomości, a następnie o nie porządnie zadbać, to z pewnością odniesiesz sukces w SkyRama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.