Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms jest grą MMO, która ze słynnej serii gier Stronghold. Tak jak poprzednie produkcje, gra osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia przygody z tym tytułem niezbędne będzie pobranie i instalacja jej na swoim PC. Podstawowym celem gry jest dbanie o zaopatrzenie oraz najlepszą obronę swoich wiosek przed naszymi przeciwnikami.

Stawiaj osiedla i tocz ogromne bitwy z innymi graczami. Wspólnie ze swoim wojskiem chronisz swoje obszary i nieprzerwanie poszerzasz teren swych wpływów.Zadbaj również o sprawy ekonomiczne własnego dworu i swych wiosek oraz organizuj mocne wojsko, które będzie ochraniać twoje ziemie. Pamiętaj aby dostarczać potrzebne surowce dzięki którym twój fort będzie się poprawnie rozwijał. Wytwarzaj lub kupuj od innych graczy surowce, narzędzia i pokarm, za pomocą których osiągniesz dominację nad wrogami.W Stronghold Kingdoms kreujesz bohatera, który awansuje w trakcie rozgrywki. W ten sposób zmieniasz się ze zwykłego rolnika w pana, który cieszy się ogromną sławą i uznaniem. A jeśli szczęście będzie ci dopisywać, to wspólnie z własnym ogromnym wojskiem przejąć rolę hrabiego a nawet silnego władcy.
Przygoda w Stronghold Kingdoms umożliwiona jest przy wsparciu ważącego niespełna 20 MB klienta, który zapewnia nam łączność z serwerem gry, jest konieczne posiadanie pecetowej edycji Stronghold.
Launcher daje nam szybką i bezpłatną aktualizację gry, dzięki czemu ciągle partycypujemy w życiu gry i jej społeczności, bez konieczności zbędnego przeznaczania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani chwili, przystąp do pobrania klienta i już teraz zacznij rozbudowywać własne średniowieczne miasto, które w najbliższym czasie zostanie imperium światowym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.