TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Wszyscy pasjonaci wątków historycznych i mitologicznych już zacierają ręce, na myśl o możliwości poświęcenia się rozgrywce w Terra Militaris.

To wyjątkowa pozycja na arenie gier przeglądarkowych, w której zagłębimy się w jeden z największych konfliktów w historii ludzkości. Na polach walki spotkają się potężne armię, czterech mocarstw takich jak: Rzym, Persja, Egipt i Chiny. Terra Militaris to gra, w której łączą się kultury i tradycje, spotkamy setki tysięcy graczy z całego świata, z którymi zyskamy możliwość ścisłej kooperacji.

Przystąp więc do zupełnie darmowej rejestracji, aby wkroczyć do zaprojektowane w wspaniałej grafice świata gry i dać porwać się niesamowitej przygodzie. Niezwłocznie po rejestracji trafimy pod protekcję samouczka, dzięki któremu zaznajomimy się z interfejsem gry i zyskamy bezcenne wskazówki na dalszą, samodzielną grę. Nasze pierwsze działania będą silnie ukierunkowane na dążenie do stworzenia podwalin gospodarki naszej osady, którą otrzymamy pod własne rozkazy.

Podejmując przemyślna działania i przeprowadzając odpowiednie inwestycje, bardzo szybko wykreujemy dla siebie zaplecze produkcyjno-wydobywcze, skąd będziemy czerpali niezbędne dla rozwoju surowce. Surowce wykorzystamy przede wszystkim do formowania i rozwoju posiadanej przez nas armii, która nie tylko pozwoli nam ugruntować pozycję w regionie, ale także stanie się narzędziem grabieży i pozyskiwania nowych terenów.

Gra oferuje nam bardzo szerokie możliwości rozwoju, ze względu na zróżnicowanie nacji i rozbudowany aspekt ekonomiczny. Zależenie od tego, po stronie której z nacji staniemy – otrzymamy do dyspozycji odrębne jednostki bojowe i różnie zaawansowane konstrukcyjnie budowle. Każda narodowość to unikalne cechy i predyspozycje do określonych działań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.