THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

Wszyscy fani gier ekonomiczno-strategicznych mogą wreszcie znaleźć pozycję odpowiednią dla siebie na platformie przeglądarkowej. Dzięki płodności studia BlueByte, na arenie gier przeglądarkowych ukazał się rewolucyjna produkcja, kontynuacja przesławnej serii The Settlers.

Zupełnie za darmo możemy przystąpić do rejestracji, po której niezwłocznie zostajemy przeniesieni do malowniczego świata, w którym poprowadzimy przez szereg przygód zapalonych do pracy osadników. Wraz z gronem setek tysięcy graczy, zagłębimy się w tajniki jednej z najbardziej rozbudowanych pod względem ekonomicznym gier wszechczasów.

Tego jeszcze nie było! Dla pozyskania niektórych typów surowców, musimy wykreować liczącą kilka etapów produkcyjnych ścieżkę! Nasza osada w początkowym etapie gry będzie bardzo nieznacznie rozwinięta, ale kierując się wskazówkami samouczka, bardzo szybko postawimy ją na nogi i naprowadzimy na tor prowadzący do wzrostu i potęgi. Dzięki ciągłej asystencji samouczka, będziemy przekonani o słuszności podejmowanych decyzji i zaznajomimy się w pełni z interfejsem gry.

Wszystkie nasze działania winny być nacechowane pragnieniem stworzenia podwalin gospodarki osady, które staną się dla nas źródłem pozyskiwania surowców. Tylko dzięki nim będzie w stanie sformować potężną armię, która pozwoli nam na podbijanie kolejnych terytoriów i ugruntowanie granic naszych ziem w regionie. Silnik gry został zaprojektowany na bazie punktów doświadczenia, za sprawą których awansujemy na kolejne poziomy.

To właśnie one określają, na jakim etapie zaawansowania technologicznego jesteśmy i jakie budynki są w stanie skonstruować nasi osadnicy. Jest to wspaniałe narzędzie motywujące nas do działania i wykluczające sytuację, w której moglibyśmy zablokować swój dalszy rozwój przez irracjonalne inwestycje. Wyszkól profesjonalną armię, która będzie wiernie i oddanie realizowała twoje rozkazy. Władaj niepodzielnie, aby twoi sąsiedzi byli przekonani o konieczności liczenia się z twoja obecnością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.