THE WEST

The West

Gorączka złota trwa, spragnieni bogactwa kowboje przybywają z najbardziej odległych zakątków ameryki, a rdzennie mieszkańcy tych ziem zabiegają o to, by uchronić w nienaruszonym stanie swoje dziedzictwo.

Po kogo stronie staniesz w tym konflikcie? Wkrocz do fantastycznego świata The West, by za darmo móc uczestniczyć w niesamowitych przygodach, zapewniając sobie rozgrywkę na długie godziny! Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, niezwłocznie po rejestracji trafimy w rejon docelowych działań – staniemy przed koniecznością wykreowania własnego bohatera, którego poprowadzimy w tym świecie.

Korzystając ze wskazówek samouczka, zaznajomimy się z interfejsem gry i zyskamy niezbędną wiedzę, która pozwoli nam na 10 poziomie wybrać odpowiednią profesję dla siebie. Gra polega na realizacji zleconych nam zadań, dzięki którym zyskujemy doświadczenie i awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia. To właśnie one są dla nas motywacją do dalszej gry i określą nasze zaawansowanie oraz przygotowanie do określonych działań.

Dzięki wykonywaniu określonych prac, zyskujemy pieniądze na rozwój bohatera i bonusowe przedmioty, które polepszą nasz ekwipunek, a jednocześnie zdolności naszego bohatera. Przed każdą rundą dokonujemy modyfikacji ustawień i priorytetów. W grze zyskujemy także możliwość zorganizowania się w miasta z innymi uczestnikami rozgrywki. Wspólne inwestycje w rozwój miasta przynoszą korzyść dla wszystkich, przyciągając coraz bardziej zamożnych kupców i dostawców różnego typu zaopatrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.