TRAVIAN

Travian

To wspaniała gra strategiczna zza zachodniej gracy, która cieszy się niesłabnącą popularnością od pierwszych chwil swojego istnienia.

Travian to pozycja przeglądarkowa, która może poszczycić się tytułem najlepszej gry przeglądarkowej 2006 roku. W grze wcielamy się w rolę zarządcy jednej z średniowiecznych osad, o której rozwój i dobrobyt zadbamy podejmując się szeregu zadań związanych z jej prowadzeniem. Rozgrywkę rozpoczynamy za darmo, by otrzymać we władanie kawałek marnie zagospodarowanego terenu.

Wykorzystując jego potencjał, przy asystencji samouczka musimy dążyć do jak największego rozwoju terenów znajdujących się pod naszymi rozkazami. Gra umożliwia nam także opowiedzenie się po jednej z wielu stron konfliktu, który od niepamiętnych czasów pustoszy krainę, w której ma miejsce rozgrywka. Twórcy oddali do naszej dyspozycji przesławny i potężny Rzym, wprawioną w sztuce obronnej Galię i niestrudzonych agresorów pod flagą Germańskich plemion.

Dla poprawienia klimatu rozgrywki, twórcy zaprojektowali także dwie niegrywane nacje: Natarzy i Natura, które pełnią określone zadania będąc sterowanymi przez system gry. Jako administratorzy osady będziemy zabiegali o rozwój węzła gospodarczego, aby zapewnić naszym budowniczym i konstruktorom nieprzerwany dostęp do surowców. Rozgrywka toczy się do momentu, w którym któryś z graczy uzyska możliwość wybudowania Cudu Świata, bronionego przez kontrolowaną systemowo nację Natarów.

Więc Travian to także bogata w fabułę gra, której realizacja może okazać się wyjątkowo atrakcyjna i podsunąć nam niezapomniane przygody. Producenci gry motywują nas do zaangażowanej rozgrywki szeregiem bardzo realnych nagród, które kierują do graczy zajmujących najwyższe miejsca w ogólnym rankingu gry.

Poświęć więc swój czas tej grze, dzielnie występuj w obronie własnych racji i niepodzielnie władaj nad swoimi włościami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.