War Thunder

Zagraj w World of Warplanes, aby zasiąść za sterami najlepszych cudów techniki okresu II Wojny Światowej.
Wyłącznie od ciebie zależy, która strona konfliktu będzie mogła radować się twoim wsparciem i zaproponować ci na początek kariery jedną z wielu maszyn.
W rozgrywce będziemy wypracowywali bezcenne punkty doświadczenia, które to dają możliwość opracowywanie nowych technologii będącego w naszym posiadaniu przez nas samolotu lub zakup zupełnie nowej, lepszej maszyny.
Twój sukces nie spoczywa wyłącznie w maszynie, bo doświadczenie i umiejętności pilota przewyższają każdy postęp technologiczny.
Wyłącznie od twojej decyzji zależne jest to czy staniesz za sterami doskonałego myśliwca, czy będziesz zobowiązany poprowadzić wielkie bombowce – z misją unicestwienia strategicznych lokacji na terenie wroga.
War Thunder to gra, w której przede wszystkim musisz postawić na współpracę z tysiącami innych graczy uczestniczących w bitwie. Twórcy War Thunder aktualizują stronę projektu, umieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki związane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Nie marnuj czasu na zbędne zastanowienie, siadaj za sterami wybranej przez siebie maszyny i walcz mężnie o sukces w tej kampani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.